Naujienos

2018-07-09 09:07:34

Moksleivių stovykla „Žemaitoks“

Liepos 4 d. Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos specialistai kartu su narais  dalyvavo moksleivių stovykloje „Žemaitoks“, įsikūrusioje „Gražinos sodyboje“, Pakarklių  kaime Telšių rajone.

VASARA – puikus laikas atsikratyti blogų nuotaikų, niurnėjimų, dažniausiai kylančių dėl blogo oro, nes saulė suteikia naujų jėgų gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Visus žmones vasara džiugina saule, o ypač vaikus.

Vasara puikus metas: maudytis, valgyti braškes, žaisti lauke, aplankyti senelius, nuvažiuoti prie jūros, į kaimą, stebėti saulėlydžius ir saulėtekius, stovyklauti, keliauti, grybauti ir uogauti.

 

Todėl civilinės saugos darbuotojai papasakojo apie galimus pavojus vasarą. Tai – erkės, maliariniai uodai, musės, širšės, bitės, gyvatės. Erkės platina Laimo ligą ir encefalitą. Pateiktos rekomendacijos kaip apsisaugoti nuo jų.

 

Narai papasakojo apie saugų elgesį prie vandens telkinių ir vandenyje, pademonstravo turimą įrangą. Stovyklautojams buvo primintas skubios pagalbos telefonas 112.